Archiwum kategorii: Imprezy

Curly Heads, Natalia Przybysz, KULT i HEY na drugim dniu wrocławskiej 3majówki !!!

700_3986r.jpg
Juz po ciemku, bardziej klimatycznie ale ciągle na najwyższym poziomie. Koncert Kultu jak zawsze zasłużenie przyciągnął tłumy ale to Curly Heads z Dawidem Podsiadło zrobiło na mnie ogromnie dobre wrażenie. Z kolei koncert HEY to już zupełnie inna bajka. Chyba nikt z obecnych nie żałował. Ja napewno nie!
Czytaj dalej Curly Heads, Natalia Przybysz, KULT i HEY na drugim dniu wrocławskiej 3majówki !!!

3-majówka we Wrocławiu – Dzień pierwszy

700_2779r.jpg
Rewelacyjna setlista wrocławskiej majówki przyciągnęła tłumy fanów. Zdjęcia tylko z części wykonawców ponieważ niestety nie wszystko udało mi się obejerzeć.
Na zdjęciach ( z braku akredytacji robionych z dosyć dużej odległości) Coma, Fisz Emade, Luxtorpeda, Illusion, Pidżama Porno oraz fani. Zapraszam do oglądania galerii zdjęć.

Czytaj dalej 3-majówka we Wrocławiu – Dzień pierwszy

V DOLNOŚLĄSKA GALA TALENTÓW

700_2005.JPG

Choć zupełnie nie czuję się odpowiednią do tego osobą, to zostałem zaproszony do jury konkursu młodych talentów. Muszę zdecydowanie stwierdzić, że mamy na kogo liczyć jeżeli chodzi o przyszłość polskiej piosenki i nie tylko. Wszyscy uczestnicy byli godni uwagi a na zdjęciach można zobaczyć 2 zespoły: jeleniogórski „E=mc2” z ZST Mechanik i „5 stopni w prawo” z Mirska. Polecam zwrócić na nich uwagę już w najbliższej przyszłości.

Czytaj dalej V DOLNOŚLĄSKA GALA TALENTÓW